משהו גדול ופראי

הפודקאסט This is Love עוסק בסיפורי אהבה מפתיעים. לא תמיד גיבוריו הם בני אדם, ולא תמיד מדובר באהבה רומנטית, זוגית, מוּכרת. בפרק Something Large and Wild, למשל, מובא סיפורה של נערה בת 17 שנהגה לצאת מדי בוקר להתאמן בשחייה במימי האוקיאנוס האטלנטי. בוקר אחד, בשעה מוקדמת במיוחד, כשסביבה לא היו כלי שיט או שחיינים אחרים, נדמה היה לה שמשהו, או מישהו, נוגע בה. המים היו קרים, עמוקים וכהים, ואי אפשר היה לראות מבעדם דבר. היא החלה שוחה בחזרה אל החוף, אבל ה״דבר״ נצמד אליה. היא ידעה שלא מדובר באדם. משהו שחה לידה, וסירב להרפות ממנה.

כשהיא הגיעה, חסרת נשימה, אל החוף, היא גילתה שמדובר בגור לווייתנים שאיבד את אמו ואימץ אותה. ומרגע זה לא הייתה לה ברירה אלא לדאוג לו. את קורותיה וקורותיו של הלווייתן הצעיר, סיפרה לין קוקס (Cox) בספרה ״גרייסון״.

סיפור האהבה מרחיב הלב הזה אינו היחיד ב-This is Love, פודקאסט שיש לו עתה כבר שתי עונות. המגישה הקבועה פיבי ג׳אדג׳ (Judge) היא כנראה האישה בעלת הקול המכשף ביותר בעולם הדובר אנגלית, וכדאי להקשיב לה גם בפודקאסט Criminal, שבו היא מספרת על פרשיות פשע משונות ובלתי צפויות, וגם שם היא מקפידה להביא את הזווית האנושית מאוד.

 

פודקאסט זה התפרסם באלכסון ב


תגובות פייסבוק